ČLANI IZGUBILI V ILIRSKI BISTRICI

Članska ekipa KK Hrastnik je v četrtem kolu druge SKL gostovala v Ilirski Bistrici pri ekipi Plama Pur in izgubila srečanje z rezultatom 57:56 (12:12,15:18,19:6,11:20). Hrastničani so slabo odigrali tretjo četrtino tekme, ki so jo izgubili s trinajstimi točkami razlike in ravno ta razlika je v veliki meri vplivala na to, da so srečanje izgubili. Dve minuti pred koncem srečanja je bil rezultat poravnan 54:54. V zadnjih šestih sekundah srečanja so imeli pri rezultatu 57:56 žogo in napad za zmago, vendar je mladi Virant v zadnji sekundi zgrešil met za dve točki.

Točke za Hrastnik so dosegli : Nučič 5, Ovnik 14, Tušek 5,Maček 17, Zagorc 4, Virant 8 in Kovačič 3. Pri domačih  je bil najučinkovitejši Srebovt 30 točk .

Pripravil Srečko Klenovšek