ISTA PESEM,PONOVNO VISOK PORAZ ČLANOV

Člani KK Hrastnik so v nedeljo v  7. krogu  2. SKL gostovali v Medvodah,kjer jih je gostila ekipa ECE Triglav  iz Kranja,ki zaradi obnovitvenih del  ni mogla igrati v domači dvorani na Planini . Tako rekoč, sta bili obe ekipi gostujoči, s to razliko, da so TRIGLAVANI veliko bolje izkoristili začasno selitev v Medvode. Rezultat tekme je bil : ECE TRIGLAV : HRASTNIK 88:60 (23:20, 18:16, 21:9, 26:15).   Košarkarska  Zveza Slovenije na svoji spletni stran do tega trenutka, ko to pišem, ni objavila STATISTIKE s tekme,zato tudi ni ostalih podatkov  o poteku tekme. Hrastniku je to peti poraz v sedmih odigranih tekmah (četrti v seriji).Počasi drsijo v območje tabele,ki je že  nevarno,če že ne kar alarmantno. S tem zadnjim porazom se podira tudi trditev o premagljivosti vseh ekip,ki je bila zapisana v hrastovem listu, po odigranem petm krogu v 2.SKL. Porazi so sestavni del športa, vendar malo bode v oči dejstvo,da ekipa izgublja zadnje tekme z zelo veliko razliko (zadnje tri tekme  27.,30. in28. točkami).

Kadeti (U17)

Kadeti so 3.12. in 5.12. odigrali dve tekmi. Žal so obe izgubili in sicer proti Šentjur Tajfun  doma s točko razlike 72:73 in v Krškem z ekipo Posavje Krško s 89:67. Trenutno je najboljši kadet pri Hrastničanih Tim Hočevar z zadetimi 13,8 točke /tekmo.

Pripravil Srečko Klenovšek

• savap