SEDMI PORAZ ČLANOV,TOKRAT Z NAJVIŠJO RAZLIKO V LETOŠNJI SEZONI

Članska ekipa je gostovala v Grosupljem,kjer je odigrala zaostalo tekmo osmega kroga v 2.SKL. Tudi s tega gostovanja se vrača s porazom in to že s šestim v seriji. Gostitelji so jih premagali z rezultatom 108 :77 (33:26,30:17,17:21,28:15). Pri Hrastniku je bil že  drugo tekmo zapored najučinkovitejši Urh Durnik,ki je dosegel 22 točk in je bil do 28 minute srečanja 100% pri metu za dve in tri točke. Strelsko je prijetno presenetil tudi Jure Guna,ki je prispeval 17 točk. Hrastnik je prvi dve četrtini gladko izgubil, nato pa je začel zelo dobro tretjo četrtino,ki jo je odprl z 10:2 in uspel zmanjšati zaostanek iz pol časa za tri točke(-17). V zadnji četrtini so domačini  bili ponovno izrazito boljši, Hrastnik v povsem izgubljenem in podrejenem položaju. Upali smo na boljšo predstavo Hrastnika, ki je bila tako rekoč nujna za nadaljevanje in na izrečeno,da se bodo izognili kvalifikacijam za obstanek. Še je čas, vendar ga ni v izobilju,za korenite spremembe v igri Hrastnika in s tem do boljših rezultatov.

Pripravil Srečko Klenovšek

• savap