ČLANI,KADETI, PIONIRJI

ČLANI

Ekipe v 3.SKL so v soboto 5.11. nadaljevale tekmovanje. Hrastniški košarkarji, ki igrajo v Vzhodni skupini  s sedmimi ekipami,so bili v 4. krogu  prosti. Na razpredelnici so uvrščeni, s tekmo manj, na drugem mestu s tremi zmagami iz treh tekem. Zadnjo tekmo, ko so vknjižili tretjo zaporedno zmago, so  odigrali 30.10. proti ekipi Radenska Creativ Sobota in jo premagali z rezultatom 69:61 (15 - 13 18 - 18 18 - 16 18 - 14 ). Najučinkovitejši  domači košarkar je bil Dejan Godicelj 18 točk. Priložnost igranja  v domači ekipi so dobili tudi trije mladi igralci, najbolje jo je izkoristil  mladi Hočevar, ki je k zmagi dodal 8 točk.

Do zaključka prvega dela tekmovanja bodo hrastniški košarkarji odigrali še tri tekme, prvo v soboto 12.11.2016 ob 18 uri, ko bodo gostili ekipo Ježice iz Ljubljane,v soboto 19.11. gostujejo pri ekipi Posavje Krško in 26.11. ponovno doma proti ekipi Litije.

KADETI

Mladi košarkarji KK Hrastnik, kadetska ekipa( U17), bo svoja tekmovanja začela v drugi SKL 12.11. domači dvorani proti ekipi KŠ Sani Bistrica.

PIONIRJI

Ekipa pionirjev  (U13) je svoje tekmovanje v drugi ligi (skupina G ) začela že 8.10. Trenutno je na razpredelnici prva (štiri zmage in brez poraza).V prvem delu bo odigrala 19.11. še dve turnirski tekmi proti  Rudarja iz Trbovelj in Litiji

Pripravil Srečko Klenovšek.

• geoplin1