ČETRTA ČLANSKA IN PRVA KADETSKA ZMAGA

ČLANI

Članska ekipa KK Hrastnik je v soboto 12.11.2016 v petem krogu 3.SKL VZHOD gostila ekipo  Ježice  iz Ljubljane in zabeležila četrto zaporedno zmago. Hrastničani so bili boljši za 10 točk,rezultat je bil 88:78  (35-20,13-14,17-21,21-27). Domači košarkarji so tekmo začeli z veliko elana in kolektivnosti,kar se jim je obrestovalo z visokim vodstvom. S tem so se zadovoljili in opustili kolektivno igro, ki so jo prikazali v prvi četrtini. Rezultat njihove individualne igre je bil viden v vseh preostalih treh četrtinah tekme,ki so jih  rezultatsko dobili gostje. Samo ena četrtina dobre igre je bila tokrat zadosti, kaj pa bo z enakim nadaljevanjem  v naslednjih tekmah ,je pa težko reči. Najučinkovitejši  domači košarkar je bil Matic Babič 23 točk, ostale točke k zmagi so dodali Črt Lipovšek 19, Dejan Godicelj 15, Gašper Ovnik 11, Žan Vodiškar 14, Jure Robič 2, Alen Hasanović 2,Tim Hočevar 2. Trener je priložnost igranja dal devetim košarkarjem. Priložnost igranja bi lahko dobili tudi ostali igralci, če napišem še enkrat,bi ne bilo pozabe kolektivnosti v igri domačih.

Hrastničani so vodilni v VZHODNI skupini, scor 4/0. Do zaključka prvega dela sta še dva kroga. V soboto 19.11. gostujejo pri ekipi Posavje  Krško v Krškem in 26.11. v zadnjem krogu prvega dela gostijo ekipo Litije.

V torek 15.11. ob 18.uri bodo člani v pokalnem tekmovanju POKAL SPAR, gostili ekipo ZLATOROG iz Laškega.

VABLJENI na tekmo !

KADETI

Mladi košarkarji KK Hrastnik, kadetska ekipa( U17), so 12.11. odigrali uvodno srečanje v  drugi SKL, gostili so ekipo KŠ Sani Bistrica in jo premagali z rezultatom 65:55 (11-12,25-17,16-13,13-13). Najbolj učinkovit domači košarkarje bil Tilen Lapi 25 točk.