PORAZ V DRUGEM KROGU POKALA SPAR

Članska ekipa košarkarskega kluba Hrastnik je v torek 15.11.2016 odigrala prvo tekmo drugega kroga POKAL SPAR z ekipo ZLATOROG iz Laškega in izgubila z rezultatom 65:95(14:18,26:19,16:24,9:34) Domači košarkarji so tekmo začeli z veliko elana in volje. V prvem polčasu ekipa prvoligaša iz Laškega ni bila dovolj močna,da bi lahko lahkotno igrala, ves čas igranja v prvem polčasu so bili v zaostanku, Hrastnik je dobil prvi polčas z razliko treh (3)točk. Šele v drugem polčasu, ko je trener gostov Aleš Pipan videl , da se ne gre igrati z ugledom kluba in je v igro poslal prvo peterko,so gostje z nekaj hitro doseženimi koši ušli na varno razdaljo in tekmo mirno pripeljali do konca. V domači ekipi so zaigrali vsi košarkarji,zaradi službe je manjkal  eden boljših domačih košarkarjev Dejan Godicelj. Najučinkovitejši pri Hrastniku je bil Gašper Ovnik 27 točk ,pri gostih pa Ramo Rizvić 22 točk.

• geoplin1
  • Ljubljanske mlekarne