ZMAGA IN PORAZ

Članska ekipa KK Hrastnik nadaljuje trend zmag. V šestem krogu 3. SKL Vzhodna skupina je včeraj 19.11. gostovala v Krškem in se domov vrnila s peto zaporedno zmago. Domače košarkarje, ekipo Posavje Krško, je premagala, sicer tesno,a vendarle z rezultatom  78:81( 20-29,22-23,23-20,13-9). Žal statistika o tekmi ni razpolago, zato ne morem napisati najboljše- najučinkovitejše košarkarje na tej tekmi. Po rezultatih posameznih četrtin je vidno, da so si hrastniški košarkarji zmago zagotovili že v prvem polčasu, ki so ga dobili z 42:52, to je z desetimi (10) točkami razlike. Na vrhu razpredelnici si delijo prvo mesto z ekipo Litije, katera prihaja v zadnjem sedmem krogu, ki bo v soboto 26.11., na gostovanje  v Hrastnik in bo to srečanje odločalo o trenutnem prvem mestu na razpredelnici po prvem delu tekmovanja.

KADETI

Kadetska ekipa( U17) KK Hrastnik , je v soboto 19.11.  odigrali drugo tekmo v  drugi SKL, gostili so ekipo Konjice-Zreče,tekmo so izgubili z rezultatom 53:68 (11-21,15-17,16-16,11-14). Najbolj učinkovit domači košarkar je bil  Jan Kellner 15 točk.