ZMAGA IN VABILO

Spoštovani obiskovalci spletne strani KK Hrastnik

Dolžan sem vam prispevek s petkove  članske tekme. Članska ekipa je v petek 2.12. v osmem krogu 3.Skl VZHOD gostila ekipo KK Bistrica iz Slovenske Bistrice. Hrastniški košarkarji so v tej tekmi zabeležili svojo sedmo zaporedno zmago.Goste so premagali tesno s šestimi točkami razlike ,rezultat je bil 74:68 (25:15,12:12,23:15,14:26). Tekmo oziroma pozitivni rezultat so v svojo korist obrnili težje kot kaže končni rezultat. Igra za gledalce res ni bila enaka igri izpred tedna dni,ko so premagali ekipo Litije in ko smo lahko uživali v veliki borbenosti domačih.Tokrat temu ni bilo tako.Domači košarkarji so tekmo vzeli preveč lahko,mislili so,da bo zmaga prišla kar sam od sebe in so se v zadnji četrtni tekme ,ko so se jim gostje  nevarno približali le na tri točke, morali krepko potruditi, da niso doživeli neprijetno presenečenje v obliki prvega poraza. Star ljudski rek pravi ,da se zmagi ne gleda v zobe,naj bo tudi tokrat tako.Najučinkovitejši domači košarkarje bil Dejan Godicelj 21 točk,pri gostih pa je  Patrik Tabak dosegel 13 točk.

Domači košarkarji vas VABIJO V SOBOTO 10.12. 2016 ob 18 uri na zadnjo tekmo v koledarskem letu 2016.Gostili bodo ekipo Calcit Basketball iz Kamnika. Po tem krogu so domači košarkarji prosti do 4.1.2017 ko bodo gostovali pri ekipi Radenska Creativ Sobota v Murski Soboti.

Vljudno VABLJENI !!!

Košarkarski Klub Hrastnik v soboto 10.12. ob 13 uri vabi na novoletni božični košarkarski turnir ekip U9,U11 in U13.

Prispevek pripravil Srečko Klenovšek