ZMAGA V LITIJI

Člani KK Hrastnik so v zadnji tekmi rednega dela v 3.SKL VZHOD gostovali v Litiji pri istoimenski ekipi in jo premagali z rezultatom 81:90 (26:27,21:24,19:23,15:16). Hrastniški košarkarji so se uvrstili v ligo za napredovanje v višji rang in imajo skupaj z Medvodami iz skupine Center količnik medsebojnih srečanj 2:0 in ta se upošteva v razpredelnici lige za napredovanje, ostale ekipe, ki so se uvrstile v ligo za napredovanje pa  imajo količnike medsebojnih srečanj : (Litija 0:2, Koper 0:2,Jesenice 1:1, Nazarje 1:1).

Kadeti KK Hrastnik

Kadeti so v soboto 28.1.2017 gostili ekipo Zlatorog Laško in jo premagali z rezultatom  70:60 (29:14,18:22,18:15,5:12). Kot je razvidno iz rezultatov posameznih četrtin tekme, so domači košarkarji močno popustili v zadnji četrtini tekme,ko so dosegli le pet točk. Najučinkovitejši domači kadet je bil Tim Tušek, ki je gostom dal kar 35 točk.