Natisni

VSE BOLJ ODDALJENI....

.

Članska ekipa košarkarskega kluba Hrastnik se vse bolj oddaljuje od hitre povrnitve v 2. SKL. V tretji tekmi za prvaka tretje lige je v soboto 4.3. izgubila v Kopru proti istoimenski ekipi z rezultatom 73:72 (17:21,28:26,11:6,17:19). Za nameček, je bila to prva zmaga Kopra . Po rezultatih v posameznih četrtinah, lahko sklepamo, da so fantje zopet slabo odigrali tretjo četrtino, ko so dosegli le 6 točk. Kaj se dogaja z ekipo, je v tem trenutku težko reči. Kristalno čisto pa je , da v tem delu tekmovanju še niso dosegli zmage in da na razpredelnici drsijo vse niže, trenutno so na četrtem mestu s scorom 2:3 (dve zmagi iz predtekmovanja). K rezultatu (72 točk) so točke prispevali : Lipovšek 18,Babič in Godicelj po 15, Ovnik 12,Tim Tušek 10 in Nučič 2.

Razpredelnica : Medvode 5:0, Enos Jesenice 3:2,Nazarje 3:2, Hrastnik 2:3,Litija 1:4 in Koper 1:4.

KADETI

Kadeti so v soboto 4.3. gostovali pri ekipi Elektra Šoštanj v Šoštanju in doživeli prvi poraz. Gostitelji so bili boljši in zmagali z rezultatom 80:73 (19:12,20:19,21:13,20:29). Najučinkovitejši kadet Hrastnika je bil Jan Kellner, ki je k rezultatu dodal 26 točk, ostal točke so dodali Pavliha 4 , Hodžič 9 , Tušek 15 , Kolajdžiski 5  in Lapi 14.