MEDVODAM TUDI V POVRATNI TEKMI ZMAGA

Člani

Članska ekipa je v soboto 18.3. gostovala v Medvodah pri isto imenski ekipi. To je bila peta tekma v ligi za prvaka. Domači košarkarji so Hrastničanom zadali še četrti poraz v petih tekmah in jih porinili na tretje mesto na razpredelnici.Rezultat tekme je bil 81:74 (21:16,17:13,15:19,28:26).Tekma je bila zelo nervozna na obeh straneh, saj sta sodnika vsaki ekipi prisodila po dve tehnični napaki.Najbolj učinkovit košarkar Hrastnika je bil Gašper Ovnik, dosegel je 20 točk in naj ob tem še napišem , da je bil Gašper v sredo 15.3. izbran za Zasavca leta 2016, ISKRENE ČESTITKE Gašper!

Upanje za napredovanje še vedno tli. Hrastničani morajo , če želijo v boj za napredovanje v višji rang, v soboto 25.3. na Jesenica premagati Enos Jesenice z šestimi (6)točkami razlike in nato v preostalih dveh tekmah , doma s Koprom in  v gosteh v Nazarjah ostati neporaženi. Če bodo ponovili igre iz prvega dela, je ta napoved uresničljiva in dosegljiva.

Kadeti

Kadeti so v  soboto 18.3. v dopoldanskih urah  gostovali v Kamniku pri ekipi ekipi Calcit Basketball  in jo premagali s točko razlike. Rezultat je bil 67:68 (19:16,21:17,14:15,13:20) za Hrastnik. Tilen Lapi je bil pri hrastniških kadetih najučinkovitejši, dosegel je 21 točk.

• geoplin1
  • Ljubljanske mlekarne