Najmlajši končali sezono na Košarkaškem zaključnem turnirju 2022

Najmlajši fantje KK Hrastnik so zaključili še eno sezono na košarkarskem parketu. V ta namen je bil ustvarjen tudi zaključek, t.i. Košarkaški zaključni turnir 2022.
Naši nadobudni košarkaši so sodelovali z ekipami KK Felix, KK Ivančna Gorica in KK Zagorje, kjer so fantje U11 dosegli prvo mesto in fantje U9 drugo mesto.
Čestitke vsem fantom💪

Vse pohvale tudi organizatorju/trenerju Alenu Hasanoviću za odlično izvedbo celotnega dogodka, zahavala tudi Joni sotošek,ki je poskrbel da so najmljaši fantje napredovali v košarkarskem znanju, kar so tudi pokazali na turnirju, za polne trebuščke se lahko zahvalimo Sendvičarna, za hidracijo je poskrbel G. Marko Kovač in seveda izrekamo tudi zahvalo Športni zvezi Hrastnik za pokale, ki so pričarali ponosne nasmehe košarkašem.
Skratka hvala vsem udeležencem in našim zvestim navijačem.

Se vidimo naslednjo sezono.