Tesen poraz v prvem kolu za člansko ekipo proti KK Grosuplje

Članska ekipa KK Hrastnik je v soboto zvečer doma igrala prvo ligaško tekmo proti KK Grosuplje

Domača ekipa KK Hrastnik je pokazala izredno borbeno igro, vendar je na koncu morala čestitati nasprotniku za zmago.

Športni direktor kluba, Igor Pučko, je po tekmi omenil da je ekipa igrala v okrnjeni sestavi, posebej pa je izpostavil dobro podporo z tribun: »V klubu se zahvaljujemo številnim gledalcem za podporo. Lepo vabljeni tudi na naslednje tekme, saj podpora mladi ekipi veliko pomeni.«

Žal moramo omeniti, da so tekmo v veliki meri zaznamovale sodniške odločitve. Ekipa si kljub porazu zasluži vse čestitke za prikazano igro. Naslednjo tekmo fantje gostujejo v Preboldu.

KK Hrastnik : KK Grosuplje 79:80 (16:17, 21:25, 21:21, 21:17)

Strelci za Hrastnik: Lapi 21, Babič 4, Kellner 11, Vorina 6, Kališnik 4, Pučko 16, Tušek 6, Vodiškar 11.

Več o tekmi si preberite na strani Košarkarske zveze Slovenije.