Člani pred številnim občinstvom strli odpor vztrajnih gostov iz Slovenske Bistrice

Ob podpori številnega občinstva je članska ekipa v sobotni napeti končnici naposled strla odpor vztrajnih gostov iz Slovenske Bistrice in vknjižila četrto zaporedno zmago. Z rezultatom 70:59 (po četrtinah: 19:16, 14:13, 18:16, 19:14) so tako hrastniški košarkarji prišli do svoje pete prvenstvene zmage in po odigranih sedmih krogih 3. lige vzhod zasedajo trenutno 4. mesto med 12 ekipami.

Z novo zmago so fantje trenerja Rizmana na najboljši način zaokrožili klubsko zgodbo, ki se je ta dan predhodno začela s priložnostno slovesnostjo ob uradnem odprtju klubskih prostorov. Te so se udeležili številne generacije hrastniških igralcev, trenerjev, predsednikov, funkcionarjev, sponzorjev in lokalnih veljakov.

Dodajmo, da so se med polčasom članske tekme ob odobravanju številne publike predstavile mlajše klubske kategorije.

Strelci za KK Hrastnik: Babič 8, Vorina 4, Pučko 10, Nučič 7, Tušek 8, Goršek 12 in Vodiškar 21.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja