Članska ekipa KK Hrastnik je v novo leto vstopila z domačo zmago in porazom na gostovanju

Članska ekipa KK Hrastnik je v novo leto vstopila z domačo zmago nad ekipo KK Prebold in porazom na gostovanju v Ljubljani pri drugouvrščeni ekipi KK Cedevita Olimpija mladi.
 
Na obeh srečanjih je ekipa nastopila v močno okrnjeni sestavi. Anej Nučič in Klemen Pučko, sicer člana prve petorke sta manjkala na obeh tekmah, na gostovanju v Ljubljani se jima je na listi odsotnih pridružil tudi Aljoša Stropnik.
 
Naslednji tekmec KK Hrastnik, sicer še vedno četrto uvrščene ekipe 3. SKL Vzhod je ekipa KK Nazarje. Ekipa, ki je na zaostali tekmi pred božično novoletnimi prazniki premagala KK Hrastnik in katere kapetan je z nešportno potezo s štartom s hrbta poškodoval našega branilca Klemna Pučka in ga s tem dalj časa oddaljil iz igrišč. Priložnost za revanšo se bo ponudila to soboto, ob 19. 00 uri v športni dvorani Na dolu. V želji po čim večji podpori domači ekipi, vabljeni!
 
KK Nazarje: KK Prebold 101:58 (23:24, 27:10, 33:17, 18:7), strelci za KK Hrastnik: Stropnik 9, Babič 25, Kellner 8, Vorina 12, Kališnik 8, Tušek 9, Goršek 3, Kovačič 4, Vodiškar 23
 
KK Cedevita Olimpija mladi: KK Hrastnik 83:70 (11:23, 19:12, 24:17, 29:18), strelci za KK Hrastnik: Babič 24, Vorina 2, Kališnik 10, Tušek 11, Goršek 14, Vodiškar 9
 
Še to: članski ekipi KK Hrastnik se je ponovno pridružil mladi Luka Grivec, ki je pred dnevi dopolnil 22 let. Luka, dobrodošel!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja