Članska ekipa po dveh zaporednih porazih spet zmagala

Članska ekipa KK Hrastnik je po dveh zaporednih porazih spet zmagala, tokrat je v domači dvorani z rezultatom 75:68 premagala KK Krško. Po prvem polčasu, ki so ga naši fantje dobili za 12 točk razlike je kazalo, da v napadu nerazpoloženi gostje ne bodo uspeli resneje ogroziti domače ekipe, vendar so Krčani v drugem delu le začeli izkoriščati izrazito prednost v višini. Ob tem se je gostom odprlo tudi pri metu za 3 točke in Krško je v zadnjih 10 minut vstopilo z minimalno prednostjo. Tekma se je naposled prelomila tri minute pred koncem, ko so naši fantje z odlično obrambo zaprli vse poti proti košu, goste prisilili v napake in naposled predajo. 

Z doseženo 10 zmago po odigranih 18. krogih se je naša ekipa utrdila na 4. mestu 3. SKL Vzhod in s tem naredila dodaten korak k želeni uvrstitvi v izločilne boje končnice. 

Strelci za KK Hrastnik: Stropnik 9, Babič 10, Vorina 4, Kališnik 12, Pučko 4, Nučič 9, Tušek 4, Vodiškar 23 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja